Wysyłka towarów

Czas realizacji zamówienia

Czasem realizacji zamówienia określamy standardowy czas, w którym Twoje zamówienie zostanie przeprocesowane od zamówienia aż po jego spakowanie.
Określany jest w dniach roboczych, nasza firma pracuje od poniedziałku do piątku w dni robocze. Zrealizowane zamówienie zostaje zaadresowane i przekazane kurierowi.

Przykładamy wiele starań aby zamówienia były wysyłane nawet w dniu zamówienia, jednakże bywa to niemożliwe !

Dostawa kurierska

Dostawa w przypadku standardowych paczek odbywa się przy udziale firmy kurierskiej DPD. Dostawa paczek nie powinna przekroczyć 2 dni roboczych od dnia jej nadania. Przeważnie przesyłki dostarczane są w ciągu jednego dnia roboczego.

Odbiór osobisty

Towary dostępne w sklepie online, są dostępne fizycznie w naszym magazynie. Towar możemy wydać nawet tego samego dnia, jednakże w takich pilnych przypadkach prosimy kontaktować się w celu dokładnego ustalenia możliwości odbioru.

Koszty dostawy

Koszty dostawy zamówień wykonanych w naszym sklepie online, przeliczają się automatycznie w koszyku. Koszt dostawy płaci się zawsze raz, bez względu na ilość paczek do wysłania. 

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa obowiązuje przy zamówieniach składanych w naszym sklepie online, przy przekroczeniu wartości zamówienia 500 zł brutto, koszt dostawy jest darmowy.