Druk wielkoformatowy

Druk

Dzięki sprawdzonym technologiom i wysokiej jakości materiałom nasza oferta druku wielkoformatowego umożliwia kreację wizualnie atrakcyjnych i trwałych produktów, które spełnią różnorodne potrzeby marketingowe, reklamowe czy artystyczne.
Nasz park maszynowy składa się z ploterów drukujących, tnących, laminujących, a także zestawu maszyn niezbędnych do obróbki końcowej. Zastosowane rozwiązania oparte są o wieloletnie doświadczenie produkcyjne naszego zespołu.
Wydruki możemy zalaminować, wyciąć po obrysie, przygotować do wyklejenia, osadzić w stojakach plakatowych, a co najważniejsze dostarczyć na czas.

Drukujemy przede wszystkim na materiałach:
⦁ plakatowych
⦁ banerowych
⦁ foliach
⦁ tapetach
⦁ materiałach twardych

Systemy wystawiennicze

Wychodząc naprzeciw naszym klientom, dostarczamy także pełen wachlarz systemów reklamowych do prezentacji ulotek, plakatów, a także innych systemów towarzyszących promocji firmy. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu przy współpracy z importerami, producentami z Polski, a także z różnych regionów Europy, jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązanie najlepiej dopasowane do aktualnych potrzeb klienta.

W ciągłej dystrybucji posiadamy:
⦁ stojaki plakatowe
⦁ stojaki na broszury
⦁ ramy zatrzaskowe
⦁ słupki ogrodzeniowe
⦁ systemy banerowe, ścianki, roll-upy, x-banery

Systemy wystawiennicze Adepo
Dystrybucja Adepo

Kompletacja i dystrybucja

Realizujemy zamówienia klientów, dostarczając produkty do wyznaczonych punktów, co pozwala nam na wykonywanie kampanii cyklicznych. Jesteśmy w stanie wydrukowane wydruki umieścić w dedykowanych stojakach, a następnie dostarczyć do wybranych lokalizacji klienta.
Ponadto, w razie potrzeby dysponujemy przestrzenią magazynową pozwalającą na zabezpieczenie odpowiedniej ilości nośników, pod kątem długotrwałej i płynnej współpracy.