Płatności TPAY

Płatności elektroniczne w naszym sklepie realizowane są za pomocą Tpay (byłe Transferuj.pl) marka Krajowego Integratora Płatności S.A. Za pomocą Tpay można skorzystać również płatności BLIK. Po wyborze swojego banku i wykonaniu płatności zamówienie automatycznie zostanie zaksięgowane a system powiadomi o rozpoczęciu realizacji zamówienia.

Logo Tpay

Przelew bankowy tradycyjny

Ta forma przygotowana jest dla tych z Państwa, którzy muszą wykonać przedpłatę w tradycyjnej formie np. na podstawie faktury proforma. Z tego też względu po odnotowaniu takiego zamówienia w ciągu maksymalnie 10 minut zostanie wysłana faktura proforma wygenerowana na podstawie zamówienia. Po zaksięgowaniu wpłaty, zamówienie zostanie przekazane do realizacji, o tym fakcie również Państwa powiadomimy.

Odroczona płatność

Wychodzą na przeciw oczekiwaniom wszelkim jednostką budżetowych, instytucją państwowych, organizacją wprowadziliśmy formę płatności jaką jest "odroczona płatność" już na etapie koszyka. Dzięki temu mogą Państwo skrócić czas zamawiania potrzebnych materiałów. W przypadku potrzeby dodania osobnych danych nabywcy i odbiorcy dane odbiorcy można dodać w komentarzu do zamówienia. W razie jakichkolwiek wątpliwości zamówienie można także wysłać bezpośrednio na naszego maila zamowienia@adepo.pl.