Baner Odblaskowy

Baner odblaskowy

52,03 zł
52,03 zł brutto
52,03 zł netto
Dostawa w ciągu 1-2 dni

Baner odblaskowy
Wysoka jakość druku

Podana cena dotyczy 1 m2 (metra kwadratowego)

Gotowe pliki do druku prosimy przesłać po wykonaniu zamówienia.
Jeśli pliki mają powyżej 5 mb prosimy skorzystać z weTransfer, GoogleDrive etc.

help_outlineZapytaj o produkt
Baner odblaskowy

Baner odblaskowy

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Baner odblaskowy to jeden z najbardziej efektywnych sposobów na zwiększenie widoczności reklamy po zmroku. Wykonany z wysokiej jakości materiałów odblaskowych, gwarantuje doskonałą widoczność nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Odblaskowa powierzchnia intensywnie odbija światło, co przyciąga uwagę i sprawia, że przekaz reklamowy jest łatwy do odczytania nawet z dużej odległości.

Czym charakteryzuje się baner odblaskowy?

Baner reklamowy odblaskowy to rodzaj materiału reklamowego lub informacyjnego, który został zaprojektowany z myślą o zwiększaniu widoczności i bezpieczeństwa w warunkach słabego oświetlenia lub w nocy. Główną cechą banerów odblaskowych jest zdolność odbijania światła źródłowego, co sprawia, że stają się one widoczne dla osób, pojazdów i innych obserwatorów w ciemności. Po zadrukowaniu, krawędzie poddaje się zgrzewaniu w celu wzmocnienia, a następnie się je oczekuje. Banery odblaskowe mają za zadanie promować markę firm. Pełnią też funkcję informacyjną. Są rodzajem komunikatu lub przekazu.

Jak przygotować plik do druku?

Wysoka jakość materiałów użytych do produkcji banerów odblaskowych sprawia, że są one trwałe i odporne na różnorodne warunki atmosferyczne, takie jak deszcz, śnieg czy silne nasłonecznienie. Jeśli i Ty chcesz skorzystać z ich zalet, poniżej znajdziesz wytyczne, jakie powinien spełniać pik wysyłany do ADEPO.

⦁ Pliki przygotowujemy w skali 1:1. Bez spadów. Tniemy precyzyjnie na krawędzi wydruku.

⦁ Rozdzielczość pliku powinna wynosić od 100 do 300 dpi.

⦁ Pliki do druku powinny zostać przesłane w rozszerzeniu TIFF (z kompresją LZW, plik spłaszczony), PDF (tekst zamieniony na krzywe) lub JPEG.

⦁ Pliki do druku powinny zostać przesłane w kolorystyce CMYK. Przesłanie plików w kolorystyce RGB, może skutkować wydrukiem, który kolorystycznie może odbiegać od zamierzonego celu.

Wybierając banery odblaskowe, inwestujesz w reklamę, która pracuje za ciebie przez całą dobę, maksymalizując zasięg przekazu reklamowego

Jak wyliczyć metry kwadratowe?

Aby obliczyć metry kwadratowe (m²) należy pomnożyć ze sobą długość i szerokość plakatu/ banera. Przykładowo, jeśli długość Twojego banera wynosi 2 metr, a szerokość wynosi 3 metry, to jego powierzchnia wynosi: 2 m x 3 m = 6 m² Metry zaokrąglamy do całości w górę.

Zainteresował Cię baner odblaskowy? Cena podana na naszej stronie dotyczy jednego metra kwadratowego. W ADEPO znajdziesz też:

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą w naszym sklepie i wyboru banera, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom reklamowym i budżetowym.

99993 Przedmioty

Opis

Technika druku
Solwentowa
Sposób montażu
Oczkowany
Wykończenie
Zgrzewany
Jednostki
Metry Kwadratowe (m2)

No customer reviews for the moment.