Wydruk na Folii OWV / Dziurkowanej | Dobre Ceny | Drukarnia - Adepo

Wydruk na folii OWV (one way vision) / okiennej

31,71 zł
31,71 zł brutto
31,71 zł netto
Dostawa w ciągu 1-2 dni

Gotowe pliki do druku prosimy przesłać po wykonaniu zamówienia.
Jeśli pliki mają powyżej 5mb prosimy skorzystać z weTransfer, GoogleDrive etc.

Podana cena dotyczy 1 m2 (metra kwadratowego).

help_outlineZapytaj o produkt
Wydruk na folii OWV (one way vision) / okiennej

Wydruk na folii OWV (one way vision) / okiennej

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Wydruk na folii okiennej to doskonałe rozwiązanie dla firm poszukujących efektywnych i estetycznych metod reklamy. Ten rodzaj folii pozwala na stworzenie atrakcyjnych wizualnie powierzchni, które nie tylko przyciągają uwagę, ale również zapewniają funkcjonalność. Dzięki swojej unikalnej strukturze, folia dziurkowana umożliwia oglądanie zewnętrznych obrazów bez utraty naturalnego światła wewnątrz pomieszczenia.

Czym wyróżnia się wydruk na folii okiennej?

Folia OWV jest to wysokiej jakości folia z grupy folii monomerycznych. Skrót OWV (one way vision) możemy przetłumaczyć jako „widok z jednej strony”. Ta specjalna folia charakteryzuje się unikalną zdolnością do zapewniania widoczności z jednej strony, jednocześnie utrzymując prywatność z drugiej. Dzięki swojej strukturze, perforacji, folia One Way Vision przepuszcza światło, a przy tym pozwala na zadruk po stronie zewnętrznej. Jest to idealne rozwiązanie dla firm poszukujących skutecznych form promocji, zachowując jednocześnie elegancję i funkcjonalność.

Ten rodzaj folii ma zastosowanie na przeźroczystych i płaskich powierzchniach np. witryny sklepowe, gdzie głównym źródłem światła jest światło dzienne, oraz środki transportu tj. szyby samochodów firmowych, szyby tramwajowe oraz autobusowe, gdzie druk OWV widoczny jest dla przechodniów, a jednocześnie nie ogranicza widoczności kierującemu. Jest elementem identyfikacji wizualnej w przestrzeniach biurowych. Folia OWV z nadrukiem od strony wewnętrznej ma kolor czarny (strona z klejem), natomiast od strony nadruku biały.

Jak przygotować plik do druku?

Jeśli interesuje Cię wydruk na folii OWV proponowany przez drukarnię ADEPO, prześlij do nas plik zgodny z poniższymi wytycznymi.

⦁ Pliki przygotowuj w skali 1:1. Bez spadów. Tniemy precyzyjnie na krawędzi wydruku.
⦁ Rozdzielczość pliku powinna wynosić od 100 do 300 dpi.
⦁ Pliki do druku powinny zostać przesłane w rozszerzeniu TIFF (z kompresją LZW, plik spłaszczony) , PDF (tekst zamieniony na krzywe) lub JPEG.
⦁ Pliki do druku powinny zostać przesłane w kolorystyce CMYK. Przesłanie plików w kolorystyce RGB, może skutkować wydrukiem, który kolorystycznie może odbiegać od zamierzonego celu.

Druk na folii OWV jest zaawansowany i pozwala na uzyskanie wysokiej jakości nadruków.

Jak wyliczyć metry kwadratowe?

Aby obliczyć metry kwadratowe (m²) należy pomnożyć ze sobą długość i szerokość plakatu/ banera.
Przykładowo, jeśli długość Twojego banera wynosi 2 metr, a szerokość wynosi 3 metry, to jego powierzchnia wynosi: 2 m x 3 m = 6 m²
Metry zaokrąglamy do całości w górę.

Jako drukarnia wielkoformatowa ADEPO, proponujemy również druk na folii magnetycznej oraz druk na folii monomerycznej. Sprawdź też pozostałe usługi.

99943 Przedmioty

Opis

Jednostki
Metry Kwadratowe (m2)

No customer reviews for the moment.